HAKKIMIZDA | KENOTEK TÜRKİYE

“Yüksek Kalite ve Mükemmel Performans”

CID LINES Gıda, Tarım Endüstrisi, Otomotiv, Temizlik ve Dezenfeksiyon kanallarında ürünler üreten & tedarik eden, Belçika merkezli Avrupa’nın en büyük üreticilerinin başında gelmektedir.

Laboratuarlarında, uzman kimyager ve mühendis kadrosu ile ARGE çalışmaları neticesinde Profesyonel kullanıma yönelik yüksek kaliteli üretimler yapılmaktadır. Ürünlerin tamamı yüksek kalite normlarında üretimini belgeleyen ISO 9001:2000 , GMP-Pharma, HACCO izin ve yetilerine sahiptir.

CID LINES; 1988 yılında ilk kurulduğundan bu güne üretimini ve sunumunu üstlendiği ürün yelpaze ve skalsını, günümüz şartlarına uygun hale getirmiş olup; yük teknolojik kimyasalları başta Fransa , Polonya, İspanya ve şimdide İki Kardeş Dış Ticaret Ltd.Şti ile Tükiye’deki vitrinlerde yerini almaktadır.

İKİKARDEŞ DIŞ TİCARET; 17.08.2012 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergilerken, inşaat sektöründeki güvenilir tedarikçi şirketler arasındaki yerini aldı.

İKİKARDEŞ DIŞ TİCARET; İnşaat Makinaları ve İnşaat Malzemesi Üretim Makinaları – İskele ve Kalıp Sistemleri – İzolasyon – Isı, Ses ve Nem Yalıtım Sistemleri – Çatı ve Cephe Sistemleri – Betopan – Elektrik Tesisatı – Boya Çesitleri – Karo ve Yer Döşemeleri – Seramik – Yapı Kimyasalları – Şömine – Banyo ve Mutfak Aksesuarları alanında yapmış olduğu tedarik hizmetini başarıyla sürdürmektedir. İKİKARDEŞ DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.’nin bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güvenilir bir firma olarak dikkat çekmektedir.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı coğrafyalarında da tercih edilen bir iş ortağı olmayı başaran İKİKARDEŞ DIŞ TİCARET; özellikle Türkmenistan olmak üzere dünyanın çeşitli yerlerine hizmet vermektedir.

İletişim Formu